O Škole

Kde školu najdete?

Škola se nachází v klidné okrajové části Jindřichova Hradce na sídlišti Hvězdárna.

Co naše škola nabízí?

• Vyučování v moderní budově se čtyřmi interaktivními tabulemi a dvěma počítačovými učebnami, dále výuku v odborných učebnách fyziky, chemie, přírodopisu, hudební a výtvarné výchovy.
    • Výuku anglického jazyka od prvního ročníku.
    • Výuku druhého cizího jazyka (německý od 6. třídy nebo ruský od 7. třídy).
    • Rozšířenou výuku sportu formou sportovních her.
    • V rámci výuky tělesné výchovy kurzy bruslení pro 1. a 2. ročník, výuku lyžování pro žáky 2. – 5. ročníku, plavecké kurzy pro žáky 3. a 4. ročníku a lyžařský výcvikový kurz pro žáky 7. a 8. ročníku.
    • Sportovní areál s běžeckou drahou, doskočištěm či hokejbalovým hřištěm využívaný v hodinách tělesné výchovy či sportovních her.
    • Pravidelná projektová vyučování, sportovní, exkurzní a výletní dny navazující na výuku, akce pro rodiče a řadu dalších školních akcí.
    • Výuku handicapovaných žáků s pomocí asistentů pedagoga.
    • Širokou nabídku kroužků, které jsou vedeny našimi pedagogy.
    • Školní družinu s provozem od 6:00 do 17:00 hodin s každodenním pestrým programem.

Proč umístit dítě právě k nám?

• Vysoká úroveň výuky se strany pedagogů a profesionální přístup při jednání s rodiči.
    • Využívání moderních technologií ve výuce v kombinaci s různými metodami a formami práce.
    • Individuální přístup ke každému žákovi.
    • Práce s nadanými žáky.
    • Kroužky, které jsou svým zaměřením jedinečné (práce v keramické dílně, vaření, zdravotnický kroužek, sportovní hry, taneční kroužek, výtvarný kroužek, čtenářský kroužek, volejbal, nohejbal)
    • Práce školního parlamentu složeného ze žáků školy.
    • Přátelská atmosféra ve škole.

Základní škola Jindřichův Hradec V
    Větrná 54
    377 01 Jindřichův Hradec

škola: +420 384 322 216
    škola: +420 384 322 480
    škola: +420 773 823 001
    školní jídelna: +420 384 322 215
    školní družina+420 774 286 153

email: info@6zsjh.cz

© 2019 Základní škola Jindřichův Hradec V, Větrná 54. Všechna práva vyhrazena.
    Vytvořeno společností IT-JH.cz