ŠD - Pexesiáda

  Ve čtvrtek 6. 2. 2020 jsme soutěžili v hraní pexesa, nejprve dvojice ze žáků stejného ročníku, poté se ve finále utkali vítězové z 1., 2. a 3. třídy. A kdo vyhrál? Nad všemi i staršími kamarády zvítězila zástupkyně 1. třídy, která nám prozradila tajemství úspěchu - ráda hraje pexeso doma s rodinou.

  ŠD - Maškarní karneval

  Dne 12. 2. 2020 jsme v naší tělocvičně pořádali již tradiční maškarní karneval. Potěšilo nás, že se všichni zúčastnění  převlékli do krásných a mnohdy originálních masek. Přípravy, uvádění a ozvučení celého karnevalu se ujali kamarádi z 9. tříd, kterým za to náleží velká pochvala. Užili jsme si průvod masek dle ročníků, zábavné soutěže o ceny a hlavně diskotéku se spoustou tanečních variací dle předtančení našich šikovných spolužáků. Závěrem dostal každý účastník sladkou odměnu. Čas vyhrazený pro náš karneval utekl jako voda  a vůbec se nám nechtělo domů.

  ŠD - Adventní čas v našem městě

  Ve středu 18 .12 .2019 jsme navštívili výstavu stromečků ozdobených žáky ZŚ a MŚ v Muzeu fotografie, výstavu beltémů v kostele sv. Jana Křtitele a výstavu "Z historie karetní hry" v Muzeu Jindřichohradecka - klášteře minoritů.
  Předvánoční vycházku na výstavy jsme si závěrem zpříjemnili dobrůtkami na náměstí u stromečku.

  ŠD - Slušné chování

  Dne 28.11.2019 nás v rámci projektu o slušném chování navštívili kamarádí z 8.A, kteří si pro nás s paní učitelkou V. Palasovou připravili pásmo scének z každodenního života, kde jsme hodnotili, co je v určitých situacích správně a co špatně.

  © 2022 Základní škola Jindřichův Hradec V, Větrná 54. Všechna práva vyhrazena.
  Vytvořeno společností IT-JH.cz