Úspěchy žáků

    Atletický čtyřboj 2024

    V pondělí 20. května proběhlo na vajgarském atletickém stadionu okresní kolo atletického čtyřboje. Naší školu reprezentovalo 12 dětí ve třech kategoriích. Soutěžilo se v běhu na 60 metrů, ve vrhu koulí, hodu kriketovým míčkem, skoku dalekém a vysokém a v dlouhém běhu. Starší žákyně (Anna Brzobohatá, Kristýna Loukotová, Adéla Preislerová, Nikol Vovsová a Kateřina Vybíralová) a mladší žáci (Václav Gazda, Daniel Loukota, Josef Novotný, Šimon Stejskal a Jan Vybíral) vybojovali ve svých kategoriích v soutěži družstev druhá místa. Všichni zúčastnění včetně mladších žákyň (Kristýna Králíková a Viktorie Rytířová) předvedli skvělé sportovní výkony a patří jím velké díky za zastupování naší školy!  

    Eliška Marková

    fotografie 1fotografie 2fotografie 3fotografie 4fotografie 5fotografie 6fotografie 7fotografie 8fotografie 9fotografie 10fotografie 11fotografie 12