Úspěchy žáků

  Branná soutěž 2024

  Brannou soutěž pro školy z Jindřichova Hradce a okolí uspořádalo město Jindřichův Hradec ve spolupráci s místní vojenskou posádkou.
  Naší školu reprezentovali žákyně 8. a 9. a to konkrétně Anna Brzobohatá, Michaela Kaňková, Kristýna Loukotová, Adéla Mikolášková a Kateřina Vybíralová.
  Soutěžící plnili spoustu různých úkolů. Byly zde zastoupeny úkoly na fyzickou připravenost ale i na znalosti a vědomosti včetně jejich ověření v praxi. Konkrétně – dřepy, kliky a sedy lehy za minutu, člunkový běh, lanové překážky, uzlování, střelba ze vzduchové pistole, zdravověda, orientace v mapě a v přírodě, odhad vzdáleností, historie. Naše družstvo si se všemi úkoly úspěšně poradilo, přesto jejich výkon nestačil na postup do krajského kola.
  Všichni účastníci dostali hodnotné dary. Děkuji jim za reprezentaci školy.

  Jan Kössl

  fotografie 1fotografie 2fotografie 3fotografie 4fotografie 5fotografie 6fotografie 7fotografie 8fotografie 9fotografie 10fotografie 11fotografie 12fotografie 13fotografie 14fotografie 15fotografie 16fotografie 17fotografie 18fotografie 19fotografie 20fotografie 21fotografie 22fotografie 23fotografie 24fotografie 25fotografie 26fotografie 27