Úspěchy žáků

  Turnaj ve hře 3IQ

  V úterý 10. 3. se konal první ročník turnaje základních škol ve hře 3iQ (čti: Trik). 3iQ je logická hra pro 2 hráče, která vychází z klasických piškvorek.
  Poskytuje ale daleko více možností a kombinací. A protože už několik týdnů probíhalo ve třídách i na chodbě mnoho tréninkových utkání, sestavili jsme tým a vyrazili na 5. ZŠ, která turnaj hostila. Naší školu reprezentovali: Melanie Hanušová a Karolína Holcová za první stupeň a Ondřej Kubrický s Petrem Malým za druhý stupeň. Všem patří poděkování za účast a předvedené výkony.

  Ale vyzdvihnout musíme především výkon Ondřeje Kubrického, který se 7 vítězstvími a pouze 1 porážkou celý turnaj vyhrál. Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

  Roman Vaněček
   
  fotografie 1fotografie 2fotografie 3fotografie 4fotografie 5fotografie 6fotografie 7fotografie 8fotografie 9