Úspěchy žáků

  Soutěž mladých zdravotníků 2019

  Jedeme na kraj!

  V pátek 17. 5. 2019 se naše škola zúčastnila okresního kola soutěže mladých zdravotníků. První pomoc poskytovala raněným na stanovištích v parku pod gymnáziem a v Husových sadech dvě družstva. Na 2. stupni soutěžila děvčata ze 7.A: Nela Bartušková, Amálka Tichá, Tereza Adamová, Karolína Šustrová a Barbora Prokešová. Ve velké konkurenci získaly 2. místo!

  Na 1. stupni vyhrálo družstvo ze 3.A ve složení Vojta Vopálka, Marie Hajnovičová, Tereza Šustrová, Viktorie Vránková a Nikola Valková. Moc jim gratulujeme k postupu do krajského kola! Pojedou do Tábora a jako třeťáci poměří síly se staršími čtvrťáky a páťáky. Připravují se pilně po celý školní rok nejen s paní učitelkou, ale i se staršími děvčaty, která jim připravují ukázky zásahů a radí jim. Mladí zdravotníci z naší školy připravují ukázky i ve školní družině. Uvidíme je také na zahradní slavnosti naší školy.
  Ať se jim i dále daří!

  fotografie 1fotografie 2fotografie 3fotografie 4fotografie 5fotografie 6fotografie 7fotografie 8