Akce a projekty

    Hostili jsme červnový "puťáček" dětí z Jedličkova ústavu

    V pátek 19. června 2026 ožila naše škola i po skončení vyučování. Na jednu noc jsme totiž v našich prostorách poskytli azyl vzácné návštěvě – dětem z pražského Jedličkova ústavu.

    Návštěva se uskutečnila v rámci jejich tradiční akce „Červnový puťáček“. Naše škola posloužila jako bezpečné a pohodlné zázemí pro unavené poutníky, kteří u nás načerpali síly na další kilometry své trasy.

    Jsme nesmírně rádi, že jsme mohli jako škola pomoci a přispět k úspěchu této skvělé akce.

    Velké poděkování patří všem zaměstnancům školy, kteří pomohli s organizací a přípravou zázemí, a také Radě města Jindřichův Hradec, která tuto akci umožnila.

    Dětem z Jedličkova ústavu přejeme spoustu dalších šťastně ujetých a ušlých kilometrů!

    Pod odkazem najdete článek o jejich celém putování po České Kanadě.

    https://www.jus.cz/jedlickuv-ustav-a-skoly/aktuality/putovani-po-jindrichohradecke-uzkokolejce.499

    Jaroslava Rážová